Seniori > Program

  Etapa I , septembrie 7 , ora 11:00          
            
CF Brăila - Unirea Slobozia    
SC Bacău - FC Clinceni    
Tărlungeni - CSMS Iaşi    
Gloria Buzău - Farul    
ACS Berceni - Rapid Bucureşti    
Dunărea stă    
Rapid Suceava - Sportul    
            
   Etapa a II-a , septembrie 14, ora ____           
            
FC Clinceni - CF Brăila    
CSMS Iaşi - SC Bacău    
Farul - Tărlungeni    
Rapid Bucureşti - Gloria Buzău    
ACS Berceni stă
Sportul - Dunărea    
Unirea Slobozia - Rapid Suceava    
 
   Etapa a III-a , septembrie 18, ora __         

FC Clinceni - Unirea Slobozia    
CF Brăila - CSMS Iaşi    
SC Bacău - Farul    
Tărlungeni - Rapid Bucureşti    
Gloria Buzău stă    
ACS Berceni - Sportul    
Dunărea - Rapid Suceava    
            
    Etapa a IV-a , septembrie 21, ora ____          

CSMS Iaşi - FC Clinceni    
Farul - CF Brăila    
Rapid Bucureşti - SC Bacău    
Tărlungeni stă
Sportul - Gloria Buzău    
Rapid Suceava - ACS Berceni    
Unirea Slobozia - Dunărea    

   Etapa a V-a , septembrie 28, ora ___          

CSMS Iaşi - Unirea Slobozia    
FC Clinceni - Farul    
CF Brăila - Rapid Bucureşti    
SC Bacău stă    
Tărlungeni - Sportul    
Gloria Buzău - Rapid Suceava    
ACS Berceni - Dunărea    

   Etapa a VI-a , octombrie 5, ora ___          

Farul - CSMS Iaşi    
Rapid Bucureşti - FC Clinceni    
CF Brăila stă
Sportul - SC Bacău    
Rapid Suceava - Tărlungeni    
Dunărea Galaţi - Gloria Buzău    
Unirea Slobozia - ACS Berceni    

  
   Etapa a VII-a , octombrie 9, ora ___           

Unirea Slobozia - Farul    
CSMS Iaşi - Rapid Bucureşti    
FC Clinceni stă    
CF Brăila - Sportul    
SC Bacău - Rapid Suceava    
Tărlungeni - Dunărea    
Gloria Buzău - ACS Berceni    

  
    Etapa a VIII-a , octombrie 12, ora ___          
            
Rapid Bucureşti - Farul    
CSMS Iaşi stă
Sportul - FC Clinceni    
Rapid Suceava - CF Brăila    
Dunărea - SC Bacău    
ACS Berceni - Tărlungeni    
Gloria Buzău - Unirea Slobozia    
            
  
    Etapa a IX-a , octombrie 19, ora ____          
            
Unirea Slobozia - Rapid Bucureşti    
Farul stă    
CSMS Iaşi - Sportul    
FC Clinceni - Rapid Suceava    
CF Brăila - Dunărea    
SC Bacău - ACS Berceni    
Unirea Tărlungeni - Gloria Buzău    


   Etapa a X-a , octombrie 26, ora _____          

Rapid Bucureşti stă
Sportul - Farul    
Rapid Suceava - CSMS Iaşi    
Dunărea - FC Clinceni    
ACS Berceni - CF Brăila    
Gloria Buzău - SC Bacău    
Tărlungeni - Unirea Slobozia    
            
 
    Etapa a XI-a , noiembrie 2, ora ____         

Unirea Slobozia stă    
Rapid Bucureşti - Sportul    
Farul - Rapid Suceava    
CSMS Iaşi - Dunărea    
FC Clinceni - ACS Berceni    
CF Brăila - Gloria Buzău    
SC Bacău - Tărlungeni    

   Etapa a XII-a , noiembrie 6, ora ___          

Sportul stă    
Rapid Suceava - Rapid Bucureşti    
Dunărea - Farul    
ACS Berceni - CSMS Iaşi    
Gloria Buzău - FC Clinceni    
Tărlungeni - CF Brăila    
SC Bacău - Unirea Slobozia    

 
    Etapa a XIII-a , noiembrie 9, ora ___         

Unirea Slobozia - Sportul    
Rapid Suceava stă
Rapid Bucureşti - Dunărea    
Farul - ACS Berceni    
CSMS Iaşi - Gloria Buzău    
FC Clinceni - Tărlungeni    
CF Brăila - SC Bacău  


  Etapa a XIV-a, noiembrie 16, ora ___

Unirea Slobozia - CF Braila
FC Clinceni - SC Bacau
CSMS Iasi - Tarlungeni
Farul - Gloria Buzau
Rapid Bucuresti - ACS Berceni
Dunarea  sta
Sportul - Rapid Suceava  


   Etapa a XV-a,noiembrie 23, ora ____

CF Braila - FC Clinceni
SC Bacau - CSMS Iasi
Tarlungeni - Farul
Gloria Buzau - Rapid Bucuresti
ACS Berceni  sta
Dunarea - Sportul
Rapid Suceava - Unirea Slobozia


  Etapa a XVI-a , noiembrie 30, ora ___

Unirea Slobozia - FC Clinceni
CSMS Iasi - CF Braila
Farul - SC Bacau
Rapid Bucuresti - Tarlungeni
Gloria Buzau  sta
Sportul  - ACS Berceni
Rapid Suceava - Dunarea


  Etapa a XVII-a, decembrie 7, ora____

FC Clinceni - CSMS Iasi
CF Braila - Farul
SC Bacau - Rapid Bucuresti
Tarlungeni  sta
Gloria Buzau - Sportul
ACS Berceni - Rapid Suceava
Dunarea - Unirea Slobozia


   Etapa a XVIII-a, decembrie 13, ora ___

Unirea Slobozia - CSMS Iasi
Farul - FC Clinceni
Rapid Bucuresti - CF Braila
SC Bacau   sta
Sportul - Tarlungeni
Rapid Suceava - Gloria Buzau
Dunarea - ACS Berceni

 



Meciul urmator
Liga a 2-a / Play-out


Bucovina
Pojorata

Gloria
Buzau

04.06.2016, ora 11.00
Stadion Comunal - Pojorata


Meciul precedent
Liga a 2-a / Play-out


Gloria
Buzau

CS
Balotesti
0 3

28.05.2016, ora 11.00
Stadionul Gloria - Buzau


Clasament
1. DUNAREA CALARASI  
2. RAPID BUCURESTI  
3. FC CLINCENI  
4. DACIA UNIREA BRAILA  
5. FARUL CONSTANTA  
6. SC BACAU

« Clasament detaliat »

Copyright © 2011-2017 F.C. Gloria Buzau