Juniori B > Program

PROGRAM :

           FRF - JUNIORI ,,B" , Seria a 3-a , Campionat 2013 / 2014

 

Etapa 1, septembrie 8, ora 14:00,                FCM Dunarea Galati - FC Gloria Buzau 1-3

Etapa a 2-a, septembrie 12, ora 14:00,                  FC Gloria Buzau - AFC Sageata Navodari

Etapa a 3-a, septembire 15, ora 14;00,                  SC FC Viitorul - FC Gloria Buzau

Etapa a 4-a, septembrie 22, ora 14:00,                  FC Gloria Buzau - Asociatia Sportiva Scolara Grup ,,Scolar Industrial

                                                                                                                                               Ramnicu Sarat"

Etapa a 5-a, septembrie 29, ora 14:00,                  SC FC Otelul SA Galati - FC Gloria Buzau

Etapa a 6-a, octombrie 6, ora 14:00,                     FC Gloria Buzau - LPS Iolanda Balas Soter Buzau

Etapa a 7-a, octombrie 13, ora 14:00,                   FC Unirea 04 Slobozia - FC Gloria Buzau

Etapa a 8-a, octombrie 20, ora 14:00,                   FC Gloria Buzau - CSM Delta Aegyuss

Etapa a 9-a, octombrie 27, ora 14:00,                   SC CF Braila SA - FC Gloria Buzau

Etapa a 10-a, noiembrie 3, ora 14:00,                   FC Gloria Buzau - LPS Galati

Etapa a 11-a, noiembrie 10, ora 14:00,          CS FC Farul Constanta - FC Gloria Buzau

Etapa a 12-a, noiembrie 17, ora 14:00,                  FC Gloria Buzau - FCM Dunarea Galati

Etapa a 13-a, noiembrie 24, ora 14:00,             AFC Sageata Navodari  - FC Gloria Buzau 

Etapa a 14-a, noiembrie 30, ora 14:00,             FC Gloria Buzau - SC FC Viitorul

Etapa a 15-a, decembrie 8, ora 14:00,              Asociatia Sportiva Scolara grup ,,Scolar Industrial

                                                                                                                    Ramnicu Sarat - FC Gloria Buzau

Etapa a 16-a, martie 9, ora 14:00,                  FC Gloria Buzau - SC FC Otelul Galati SA

Etapa a 17-a, martie 16, ora 14:00,                 LPS Iolanda Balas Soter - FC Gloria Buzau

Etapa a 18-a, martie 23, ora 14:00,                 FC Gloria Buzau - FC Unirea 04 Slobozia

Etapa a 19-a, martie 30, ora 14:00,                 CSM Delta Aegyuss - FC Gloria Buzau

Etapa a 20-a, aprilie 6, ora 14:00,                   FC Gloria Buzau - SC CF Braila SA 

Etapa a 21-a, aprilie 10, ora 14:00,                 LPS Galati - FC Gloria Buzau

Etapa a 22-a, aprilie 13, ora 14:00,                 FC Gloria Buzau - CS FC Farul Constanta

 



Meciul urmator
Liga a 2-a / Play-out


Bucovina
Pojorata

Gloria
Buzau

04.06.2016, ora 11.00
Stadion Comunal - Pojorata


Meciul precedent
Liga a 2-a / Play-out


Gloria
Buzau

CS
Balotesti
0 3

28.05.2016, ora 11.00
Stadionul Gloria - Buzau


Clasament
1. DUNAREA CALARASI  
2. RAPID BUCURESTI  
3. FC CLINCENI  
4. DACIA UNIREA BRAILA  
5. FARUL CONSTANTA  
6. SC BACAU

« Clasament detaliat »

Copyright © 2011-2017 F.C. Gloria Buzau